UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już odezwał się obrońca ustawy cenzorskiej, całe szczęście, że prezydent zawetował. Czy wyrażenie opinii jest grożeniem i obrazą? Obraża może być wszystko, a myślisz, że nawet mocny wpis na kogoś coś zmieni? Ok, będzie sprawa w sądzie i co uzyskasz? Przeprosiny? Nawet jakby to fałszywy, bo przez sąd zmuszony, kara finansowa? ciekawe... Własnie to jest Wolność Słowa - mówisz co chcesz z szacunkiem a tutaj nikt niczego nie przekorczył, Co dla ciebie jest "czerwoną linią" nie musi być dla innym i sądu. Jeśli jesteś przewrażliwiony na jakieś anonimowe wpisy to nie czytaj i nie używaj sieci. To za trudne? TO tylko głupie wpisy a raptusy latają posądach, do czego to doszłó ło panie... cenzura dobrze żę zawetowna.


Anuluj