UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Informacja turystyczna powinna być przy muzeum, tam kupisz bilet do muzeum, pamiątki, zwiedzisz i to ma sens, obiekt, który jest otwarty i nie ma tłumów, więc panie ogarną też kilku turystów, którzy przy okazji zwiedzą muzeum, nie rozumiem czemu na to nikt nie wpadł tylko mieszkańcy płacą za kolejne miejsca pracy, kolejne biura, jak mamy gotowe rozwiązanie,
modi