UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto zimą przyjedzie do Elbląga na ferie? Co mają tu robić? Dajcie spokój, informacja moze ruszyć od 1 mają i nie wiadomo tez czy będzie potrzebna!
A kto zimą przyjedzie do Elbląga na ferie? Co mają tu robić? Dajcie spokój, informacja moze ruszyć od 1 mają i nie wiadomo tez czy będzie potrzebna!