UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie potrzeba nam przemysłu w Elblągu. Wystarczy że śmierdzi od września do maja. Prezes im pozwolił to palą wszystko
Elbląg śmierdzi wystarczy
Nie potrzeba nam przemysłu w Elblągu. Wystarczy że śmierdzi od września do maja. Prezes im pozwolił to palą wszystko
Elbląg śmierdzi wystarczy