UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie potrzeba nam przemysłu w Elblągu. Wystarczy że śmierdzi od września do maja. Prezes im pozwolił to palą wszystko

Elbląg śmierdzi wystarczy

Anuluj