A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak śnieg zacznie topnieć i wyleje Kumiela to też będzie wina prezydenta!
No to jest cały Elbląg, tak samo jak te glomby co się pobudowali przy schronisku dla zwierząt przy królewieckiej nie wiedzieli ze psy szczekają i koty miałczą i miasto im ekrany dzwieko chłonne postawiło za nasze pieniądze. To jakaś parodia co się w tym mieście dzieje. Czekamy na kolejnego piekarczyk za 20 Koła. To jest Elbląg miasto na miarę naszych możliwości.
nie zgadzam sie z opinią poprzednich internautów, uwarzam, że jedynie ludzie niezależni z pis powinni zarządzać miastem, nie są faryzeuszmia, złodziejami, ludzie z pis nie są oszustami jak wszyscy mówią
,, lech.. to piwo nie pij wiecej chlopie bo... ?
@Ciekawy - Jaką inwestycję PiS zablokował w Elblągu ?
Tak. a wszelkie złodziejstwo pisu jest wymyślone. Nie ośmieszaj się.
@Elblążanka 61 - Ten człowiek jest poważnie chory.