Wybrany wątek opinii
Ten zbiornik owszem trzeba oczyścić, ale nie ma on znaczenia strategicznego w obronie Elbląga przed wylewaniem Kumieli
Do moderacji
Odpowiedz
24
16
Jak śnieg zacznie topnieć i wyleje Kumiela to też będzie wina prezydenta!
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Do moderacji
Odpowiedz
6
0