Wybrany wątek opinii

Ten zbiornik owszem trzeba oczyścić, ale nie ma on znaczenia strategicznego w obronie Elbląga przed wylewaniem Kumieli
(2026.01.13)
Jak śnieg zacznie topnieć i wyleje Kumiela to też będzie wina prezydenta!
(2026.01.13)
przed wylewaniem kumieli??? Gdzie kumiela a gdzie okólnik ? Jeden nie przeczytał a reszta łapki w górę.
Jak stado (2026.01.14)
Powrót do komentarzy