Wybrany wątek opinii

Budują zbiornik na wody opadowe bo ci pobudowali domy pomiędzy Okólnikiem a Rawską to ich zalewa bo kanalizacji nie ma a domy postawili na poniemieckich drenach które zniszczyli bo tam wcześniej nie było żadnych badań geodezyjnych i budują na pałę
(2026.01.13)
No to jest cały Elbląg, tak samo jak te glomby co się pobudowali przy schronisku dla zwierząt przy królewieckiej nie wiedzieli ze psy szczekają i koty miałczą i miasto im ekrany dzwieko chłonne postawiło za nasze pieniądze. To jakaś parodia co się w tym mieście dzieje. Czekamy na kolejnego piekarczyk za 20 Koła. To jest Elbląg miasto na miarę naszych możliwości.
Io (2026.01.13)
Powrót do komentarzy