UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jest cały Elbląg, tak samo jak te glomby co się pobudowali przy schronisku dla zwierząt przy królewieckiej nie wiedzieli ze psy szczekają i koty miałczą i miasto im ekrany dzwieko chłonne postawiło za nasze pieniądze. To jakaś parodia co się w tym mieście dzieje. Czekamy na kolejnego piekarczyk za 20 Koła. To jest Elbląg miasto na miarę naszych możliwości.

Io

Anuluj