Wybrany wątek opinii

nie zgadzam sie z opinią poprzednich internautów, uwarzam, że jedynie ludzie niezależni z pis powinni zarządzać miastem, nie są faryzeuszmia, złodziejami, ludzie z pis nie są oszustami jak wszyscy mówią
(2026.01.13)
Tak. a wszelkie złodziejstwo pisu jest wymyślone. Nie ośmieszaj się.
Emel (2026.01.14)
Powrót do komentarzy