Wybrany wątek opinii
nie zgadzam sie z opinią poprzednich internautów, uwarzam, że jedynie ludzie niezależni z pis powinni zarządzać miastem, nie są faryzeuszmia, złodziejami, ludzie z pis nie są oszustami jak wszyscy mówią
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Tak. a wszelkie złodziejstwo pisu jest wymyślone. Nie ośmieszaj się.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0