UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie zgadzam sie z opinią poprzednich internautów, uwarzam, że jedynie ludzie niezależni z pis powinni zarządzać miastem, nie są faryzeuszmia, złodziejami, ludzie z pis nie są oszustami jak wszyscy mówią
nie zgadzam sie z opinią poprzednich internautów, uwarzam, że jedynie ludzie niezależni z pis powinni zarządzać miastem, nie są faryzeuszmia, złodziejami, ludzie z pis nie są oszustami jak wszyscy mówią