UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to jest cały Elbląg, tak samo jak te glomby co się pobudowali przy schronisku dla zwierząt przy królewieckiej nie wiedzieli ze psy szczekają i koty miałczą i miasto im ekrany dzwieko chłonne postawiło za nasze pieniądze. To jakaś parodia co się w tym mieście dzieje. Czekamy na kolejnego piekarczyk za 20 Koła. To jest Elbląg miasto na miarę naszych możliwości.
Io