A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
obudził się po pzreczytaniu komentarzy o wrotach
Panie Jerzy kiedy w Senacie znajdziecie pieniądze na ulicę Wschodnią? Mieszkańcy Elbląga czekają na tę bardzo ważną inwestycję. Port, portem ale kierowcy tez chcą wygodnie żyć i dojeżdżać do pracy ale także do instytucji publicznych oraz kulturalnych w komfortowych warunkach.
Czyżby głos wreszcie we wszech spraw zabrał także senator zawodowy ? :)
Przede wszystkim po pierwsze drugie i trzecie, należy przestać wybierać takich ludzi jak MOTORÓWKA.
nie macie innych zdjec???
w Polsce pisiorskiej kilku pisiotow za pomocą kwakwakmana zmonopolizowali hodowlę byków mięsnych i teraz mamy bardzo drogą, trudno dostępna i bardzo lichą wołowinę "polską " i z tym powinniśmy skończyć, chce taniej, dobrej i łatwo dostępnej wołowiny z Argentyny i to bez cła!!!
Niech politycy nie leją wody to Elbląga nie zaleje.
Znów przyjechał wciskać banialuki!
To sam sobie zaprzeczasz. Eksportować będą skoro to takie EKO. Normy UE są jednolite i co polski rolnik zadowala się 25% normy nawozów Holendra? Czy przez to chorujemy 4x mniej niż Holendrzy?