97
05.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
obudził się po pzreczytaniu komentarzy o wrotach
elb54 (2026.01.05)

info

8  
  2
Panie Jerzy kiedy w Senacie znajdziecie pieniądze na ulicę Wschodnią? Mieszkańcy Elbląga czekają na tę bardzo ważną inwestycję. Port, portem ale kierowcy tez chcą wygodnie żyć i dojeżdżać do pracy ale także do instytucji publicznych oraz kulturalnych w komfortowych warunkach.
(2026.01.05)

info

10  
  3
Czyżby głos wreszcie we wszech spraw zabrał także senator zawodowy ? :)
2026 (2026.01.05)

info

8  
  1
Przede wszystkim po pierwsze drugie i trzecie, należy przestać wybierać takich ludzi jak MOTORÓWKA.
(2026.01.05)

info

16  
  2
nie macie innych zdjec???
(2026.01.05)

info

1  
  1
Gdzie są zbiorniki? Serio? Przypomnij ile pis przez 8 lat dał na zbiorniki??? A ile dał na kościoły? Swoich pisiorów pytaj.
pis to stan umysłu (2026.01.05)
w Polsce pisiorskiej kilku pisiotow za pomocą kwakwakmana zmonopolizowali hodowlę byków mięsnych i teraz mamy bardzo drogą, trudno dostępna i bardzo lichą wołowinę "polską " i z tym powinniśmy skończyć, chce taniej, dobrej i łatwo dostępnej wołowiny z Argentyny i to bez cła!!!
Elblążanintoja (2026.01.05)
Niech politycy nie leją wody to Elbląga nie zaleje.
(2026.01.05)

info

8  
  0
Znów przyjechał wciskać banialuki!
Senator kmiot (2026.01.05)

info

11  
  1
To sam sobie zaprzeczasz. Eksportować będą skoro to takie EKO. Normy UE są jednolite i co polski rolnik zadowala się 25% normy nawozów Holendra? Czy przez to chorujemy 4x mniej niż Holendrzy?
(2026.01.05)