UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Jerzy kiedy w Senacie znajdziecie pieniądze na ulicę Wschodnią? Mieszkańcy Elbląga czekają na tę bardzo ważną inwestycję. Port, portem ale kierowcy tez chcą wygodnie żyć i dojeżdżać do pracy ale także do instytucji publicznych oraz kulturalnych w komfortowych warunkach.