UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Jerzy kiedy w Senacie znajdziecie pieniądze na ulicę Wschodnią? Mieszkańcy Elbląga czekają na tę bardzo ważną inwestycję. Port, portem ale kierowcy tez chcą wygodnie żyć i dojeżdżać do pracy ale także do instytucji publicznych oraz kulturalnych w komfortowych warunkach.