UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w Polsce pisiorskiej kilku pisiotow za pomocą kwakwakmana zmonopolizowali hodowlę byków mięsnych i teraz mamy bardzo drogą, trudno dostępna i bardzo lichą wołowinę "polską " i z tym powinniśmy skończyć, chce taniej, dobrej i łatwo dostępnej wołowiny z Argentyny i to bez cła!!!

Elblążanintoja