UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w Polsce pisiorskiej kilku pisiotow za pomocą kwakwakmana zmonopolizowali hodowlę byków mięsnych i teraz mamy bardzo drogą, trudno dostępna i bardzo lichą wołowinę "polską " i z tym powinniśmy skończyć, chce taniej, dobrej i łatwo dostępnej wołowiny z Argentyny i to bez cła!!!
Elblążanintoja