UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To sam sobie zaprzeczasz. Eksportować będą skoro to takie EKO. Normy UE są jednolite i co polski rolnik zadowala się 25% normy nawozów Holendra? Czy przez to chorujemy 4x mniej niż Holendrzy?


Anuluj