UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sam sobie zaprzeczasz. Eksportować będą skoro to takie EKO. Normy UE są jednolite i co polski rolnik zadowala się 25% normy nawozów Holendra? Czy przez to chorujemy 4x mniej niż Holendrzy?
To sam sobie zaprzeczasz. Eksportować będą skoro to takie EKO. Normy UE są jednolite i co polski rolnik zadowala się 25% normy nawozów Holendra? Czy przez to chorujemy 4x mniej niż Holendrzy?