A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
właśnie to jest ciekawe kto go wybiera skoro tylu jest przeciwko jego osobie; ) bardzo ciekawe gdzie i jak te głosy zbiera i ma kadencje :) dla Elblaga nie słyszałem i nie widziałem aby on coś zrobił, aby się pochwalił, że coś faktycznego fizycznego zrobił że gospodarka się poprawiła, naprawił coś, ulepszył, nic, tylko straszeni przciwków i kto i tam taki zły a ja lepszy... polityka zastraszania? ale kogo i czym? nikt się tego nie boi i nie rpzejmuje opowieściami z mchu i paproci ale nadal istotne kto go wybiera i potem on z tego zyje, ma kasę, za co? fajna ta polityka, tylko trzeba podpiąc się pod znaną partię i jedziemy z fantasmagoriami :) jak widać na konfliktach można zbijać kapitał; )
Trzeba przyznać że pan senator jest zaangażowany a jednocześnie kompetentny dla bezpieczeństwa przeciwpowodziowego miasta Elbląga i Żuław.
jak ochronić? to ba5dzo proste, takie idywiduuuaaa jak to na zdjęciu powinny odejść w niebyt
wcisła, goodbye i... never come back...
Bo w Elblągu od lat nie ważne, kto i na kogo głosuje tylko kto liczy głosy. miasto.
Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.
Tych powodzi na dużą skalę to tak za wiele nie ma.2025r 1983r i może jakieś małe podtopienia. Gdyby melioracja była na wysokim poziomie( głębokość rowów, wysokość i trwałość wałów, nowoczesne pompownie itd. ) to te wrota można sobie odpuścić?
Senator to spryciarz jest. On tak naprawdę to Gwiezdne Wrota chce zbudować i elbląskich zwolenników Brauna i Konfederacji do innej galaktyki wysłać. Będą mogli tam wierzyć w Ra, Pomysł wart poparcia
@Randap na lewaków - Towarzysz polexit nadaje
@Harleyem po bażantarni - Propisowski literat w akcji