UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Jerzy kiedy w Senacie znajdziecie pieniądze na ulicę Wschodnią? Mieszkańcy Elbląga czekają na tę bardzo ważną inwestycję. Port, portem ale kierowcy tez chcą wygodnie żyć i dojeżdżać do pracy ale także do instytucji publicznych oraz kulturalnych w komfortowych warunkach.


Anuluj