UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
właśnie to jest ciekawe kto go wybiera skoro tylu jest przeciwko jego osobie; ) bardzo ciekawe gdzie i jak te głosy zbiera i ma kadencje :) dla Elblaga nie słyszałem i nie widziałem aby on coś zrobił, aby się pochwalił, że coś faktycznego fizycznego zrobił że gospodarka się poprawiła, naprawił coś, ulepszył, nic, tylko straszeni przciwków i kto i tam taki zły a ja lepszy... polityka zastraszania? ale kogo i czym? nikt się tego nie boi i nie rpzejmuje opowieściami z mchu i paproci ale nadal istotne kto go wybiera i potem on z tego zyje, ma kasę, za co? fajna ta polityka, tylko trzeba podpiąc się pod znaną partię i jedziemy z fantasmagoriami :) jak widać na konfliktach można zbijać kapitał; )