Wybrany wątek opinii
Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@Harleyem po bażantarni - Propisowski literat w akcji
Do moderacji
Odpowiedz
4
8