Wybrany wątek opinii

Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.
Harleyem po bażantarni (2026.01.05)
@Harleyem po bażantarni - Propisowski literat w akcji
Nielubiekaczek (2026.01.05)
Powrót do komentarzy