UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
właśnie to jest ciekawe kto go wybiera skoro tylu jest przeciwko jego osobie; ) bardzo ciekawe gdzie i jak te głosy zbiera i ma kadencje :) dla Elblaga nie słyszałem i nie widziałem aby on coś zrobił, aby się pochwalił, że coś faktycznego fizycznego zrobił że gospodarka się poprawiła, naprawił coś, ulepszył, nic, tylko straszeni przciwków i kto i tam taki zły a ja lepszy... polityka zastraszania? ale kogo i czym? nikt się tego nie boi i nie rpzejmuje opowieściami z mchu i paproci ale nadal istotne kto go wybiera i potem on z tego zyje, ma kasę, za co? fajna ta polityka, tylko trzeba podpiąc się pod znaną partię i jedziemy z fantasmagoriami :) jak widać na konfliktach można zbijać kapitał; )