UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tych powodzi na dużą skalę to tak za wiele nie ma.2025r 1983r i może jakieś małe podtopienia. Gdyby melioracja była na wysokim poziomie( głębokość rowów, wysokość i trwałość wałów, nowoczesne pompownie itd. ) to te wrota można sobie odpuścić?
Czy