UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tych powodzi na dużą skalę to tak za wiele nie ma.2025r 1983r i może jakieś małe podtopienia. Gdyby melioracja była na wysokim poziomie( głębokość rowów, wysokość i trwałość wałów, nowoczesne pompownie itd. ) to te wrota można sobie odpuścić?

Czy

Anuluj