UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tych powodzi na dużą skalę to tak za wiele nie ma.2025r 1983r i może jakieś małe podtopienia. Gdyby melioracja była na wysokim poziomie( głębokość rowów, wysokość i trwałość wałów, nowoczesne pompownie itd. ) to te wrota można sobie odpuścić?

Czy