UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.

Harleyem po bażantarni

Anuluj