UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.
Harleyem po bażantarni
Chcecie zawracać kijem Wisłę? Głosujecie na Wcisłe! Nic nigdy dla Elbląga ani dla Polski dobrego nie zrobił za to bardzo wiele zaszkodził.
Harleyem po bażantarni