UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten człowiek w moich oczach nie ma ani krzty wiarygodności. w 2019 roku chodził po placu słowiańskim ze swoimi ludźmi i nabierali na głosowanie na swoją kandydaturę. spytałem wtedy dlaczego ta nowa kolej omija elbląg, a zatrzymuje się w działdowie. wiecie co mi powiedział ? że on załatwia stację w elblągu, że on walczy. chyba z rodakami
Jacyna