Wybrany wątek opinii

No tak już jest z PO. Przed wyborami udają takich miłych, przyjaznych, kiedy głosy są potrzebne, mało człowiekowi w..... nie wejdą. Obiecują złote góry, gruszki na wierzbie. A po wyborach to mają gdzieś Polaków
(2026.01.05)
Coś mnie ominęło, wybory są?
(2026.01.05)
Powrót do komentarzy