Wybrany wątek opinii
No tak już jest z PO. Przed wyborami udają takich miłych, przyjaznych, kiedy głosy są potrzebne, mało człowiekowi w..... nie wejdą. Obiecują złote góry, gruszki na wierzbie. A po wyborach to mają gdzieś Polaków
Do moderacji
Odpowiedz
18
6
Coś mnie ominęło, wybory są?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0