UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wystarczy zadbać o melioracje na Żuławach kiedyś jak byłem młody to jak się pojechalo na ryby to gdzie stanol to wędkę zarzucił a dziś staniesz i wody nie widać tak zarośnięte

Senior z Elbląga

Anuluj