UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wystarczy zadbać o melioracje na Żuławach kiedyś jak byłem młody to jak się pojechalo na ryby to gdzie stanol to wędkę zarzucił a dziś staniesz i wody nie widać tak zarośnięte
Senior z Elbląga
A wystarczy zadbać o melioracje na Żuławach kiedyś jak byłem młody to jak się pojechalo na ryby to gdzie stanol to wędkę zarzucił a dziś staniesz i wody nie widać tak zarośnięte
Senior z Elbląga