UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak już jest z PO. Przed wyborami udają takich miłych, przyjaznych, kiedy głosy są potrzebne, mało człowiekowi w..... nie wejdą. Obiecują złote góry, gruszki na wierzbie. A po wyborach to mają gdzieś Polaków


Anuluj