A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Taka rada - Wojna jest dziś wszędzie. Za naszą granicą a zaraz Chiny z Tajwanem a USA z Kubą i innymi nacjami. Europa już tylko sama została...
Proponuję także zakupić i przeczytać, ,Poradnik Świadomego Narodu, ,teraz już nawet wyszła jego druga część.
@Deunizacja - Jak naród a raczej suweren wyborca Batyra i Rydzyka może być świadomy? No jak? Przecież to upadek cywilizacji i kraju w jednym.
Za ojczyznę? Co za slogan. A co to niby jest TA "ojczyzna"? Niesprawidliwy podział i uprzeywilejowanie niektórych ludzi? Posłowie, senatorzy, radni, księża i niektórzy dyrekotrzy co to ma być? nie idą walczyć? Zarzadzac kazdy umie, nawet po ohapie nie trzeba do tego dyplomów nie mam zamiru ginąc za rzekomą ojczyznę skoro tzw przedstawiciel już ustawowo nie beda szli za nią wlaczyć - pięknie. Chcieli podzialów? No to macie! NIkt nie pójdzie walczyć za sejm i senat!
nie pisz za wszytkich polaków. a skad wiesz że wszyscy polacy czegoś nie potrafią? pff jaki egoizm. ładnie masz zrytą rzeczywiśtość. Nie decyduj za innych i nie są, nnic nie wiem i nie masz prawa. , Kazdy rozsadny człowiek wie co ma robić nie potrzeba do tego instrukcji, wystarczy ze widziałfilm Wojna Światów z Tomem Cruisem
w godzinie W wsiadam w samochód, jadę na lotnisko do Berlina i wylatuję do Australii. nie będę walczył z braćmi Słowianami ze wschodu.
@Deunizacja - polexit!-wiesz gdzie możesz sobie swoje propozycje wsadzić prawda-pozdro dla Kassandry Lolka Esmeralda
Ależ oczywiście, że żyjemy w absurdzie. Cały boży dzień po akcji pod Mławą telewizje biją pianę o tym jak to w podróż trzeba zabierać zapasy picia, jedzenia na dwa dni... o zgrozo a kto nieprzygotowany ten sam sobie winien. Aktualna sytuacja na S7.Zakładane są pierwsze osady i koczowiska. Rozwija się handel wymienny, garncarstwo itp.