UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ależ oczywiście, że żyjemy w absurdzie. Cały boży dzień po akcji pod Mławą telewizje biją pianę o tym jak to w podróż trzeba zabierać zapasy picia, jedzenia na dwa dni... o zgrozo a kto nieprzygotowany ten sam sobie winien. Aktualna sytuacja na S7.Zakładane są pierwsze osady i koczowiska. Rozwija się handel wymienny, garncarstwo itp.