Wybrany wątek opinii

czy jest jakaś w wojna w polsce o której nie wiem? Czy mam czuć się zagrozony za jakiego powodu? Plecak ucieczkowy? ale do dokąd mam uciekać w razie? właśnie... w razie czego? nie jestem osobiście w stanie wojny z nikim a działań rządu nie mam zamiaru bronic, posłownie i senatorowie, baaa nawet kościelni i radni (nie wiem dlaczego zarzadzac każdy umie!) nie będa walczyć wiec ja mam ginać za kogoś? A ktoś w puchu sobie bedzie paznokcie obcinał? Nigdy! Nie bronię rzadu, tylko siebie i bliskich.
(2026.01.05)
No właśnie tacy jak ty, jak przyszły opady śniegu, silny wiatr i utrudnione warunki drogowe nie wiedzieli co zrobić i czekali w swoich autach i czekali na cud, oczekiwali, że ktoś przyniesie im termos z gorącą herbatą. A zginąć może ten tchórz, który nie podejmie walki za ojczyznę jeśli się dobrze nie schowa, nie ucieknie.
(2026.01.05)
Ależ oczywiście, że żyjemy w absurdzie. Cały boży dzień po akcji pod Mławą telewizje biją pianę o tym jak to w podróż trzeba zabierać zapasy picia, jedzenia na dwa dni... o zgrozo a kto nieprzygotowany ten sam sobie winien. Aktualna sytuacja na S7.Zakładane są pierwsze osady i koczowiska. Rozwija się handel wymienny, garncarstwo itp.
(2026.01.05)
Może i żyjesz w absurdzie, ale to twoja wina. A ziemia jest płaska i wszystko można wymodlić, samemu nie trzeba myśleć.
(2026.01.05)
Faktycznie, polska psychiatria jest w zapaści...
Ksiądz Kaszanka (2026.01.05)
Przeczytałeś? Tam są informacje nie tylko na wypadek wojny, ale zwyczajnego pożaru, awarii sieci energetycznej czy powodzi.
Czytalski (2026.01.05)
Powrót do komentarzy