UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wróg u bram - Samochód zatankowany do pełna nic nie da. Jak się zacznie to będzie za późno. Zamkną granice i będzie łapanka

Taka prawda

Anuluj