53
05.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niechciana korespondencja, więc odesłać do nadawcy. Tak robili w innych krajach
rrrrrr (2026.01.05)

info

8  
  1
@Wróg u bram - bo tam, podobnie jak u nas straszą. w uk akurat mają swoje problemy związane z ludnością napływową. żeby lokalsi się nie awanturowali, straszą ich putinkiem. tym samym, który 4 rok zdobywa skorumpowaną ukrainę
Jacyna (2026.01.05)
I kolejne miliony wywalone do śmieci. Czyja drukarnia tym razem zarobiła?
(2026.01.05)

info

11  
  4
To na kogo mamy napadać z niezwyciężoną armią bo już mi się wszystko myli? I gdzie jest rudy 102 ?
(2026.01.05)

info

6  
  0
Może i żyjesz w absurdzie, ale to twoja wina. A ziemia jest płaska i wszystko można wymodlić, samemu nie trzeba myśleć.
(2026.01.05)
Takie wiadomości to na przysposobieniu obroonym w szkole były!
(2026.01.05)
Nie czytają. Oni co najwyżej skrypty przejrzą! Ale 99 nocy w rodbloxie mają na poziomie 200+
(2026.01.05)
przez ciebie przemawia... patriota, tak czy nie tak?
(2026.01.05)
U was, w Raczkach Elbląskich, nie ma lekarzy? Same piece wam zostały?
Ksiądz Kaszanka (2026.01.05)
Faktycznie, polska psychiatria jest w zapaści...
Ksiądz Kaszanka (2026.01.05)