A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niechciana korespondencja, więc odesłać do nadawcy. Tak robili w innych krajach
@Wróg u bram - bo tam, podobnie jak u nas straszą. w uk akurat mają swoje problemy związane z ludnością napływową. żeby lokalsi się nie awanturowali, straszą ich putinkiem. tym samym, który 4 rok zdobywa skorumpowaną ukrainę
I kolejne miliony wywalone do śmieci. Czyja drukarnia tym razem zarobiła?
To na kogo mamy napadać z niezwyciężoną armią bo już mi się wszystko myli? I gdzie jest rudy 102 ?
Może i żyjesz w absurdzie, ale to twoja wina. A ziemia jest płaska i wszystko można wymodlić, samemu nie trzeba myśleć.
Takie wiadomości to na przysposobieniu obroonym w szkole były!
Nie czytają. Oni co najwyżej skrypty przejrzą! Ale 99 nocy w rodbloxie mają na poziomie 200+
przez ciebie przemawia... patriota, tak czy nie tak?
U was, w Raczkach Elbląskich, nie ma lekarzy? Same piece wam zostały?
Faktycznie, polska psychiatria jest w zapaści...