UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za ojczyznę? Co za slogan. A co to niby jest TA "ojczyzna"? Niesprawidliwy podział i uprzeywilejowanie niektórych ludzi? Posłowie, senatorzy, radni, księża i niektórzy dyrekotrzy co to ma być? nie idą walczyć? Zarzadzac kazdy umie, nawet po ohapie nie trzeba do tego dyplomów nie mam zamiru ginąc za rzekomą ojczyznę skoro tzw przedstawiciel już ustawowo nie beda szli za nią wlaczyć - pięknie. Chcieli podzialów? No to macie! NIkt nie pójdzie walczyć za sejm i senat!


Anuluj