UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie pisz za wszytkich polaków. a skad wiesz że wszyscy polacy czegoś nie potrafią? pff jaki egoizm. ładnie masz zrytą rzeczywiśtość. Nie decyduj za innych i nie są, nnic nie wiem i nie masz prawa. , Kazdy rozsadny człowiek wie co ma robić nie potrzeba do tego instrukcji, wystarczy ze widziałfilm Wojna Światów z Tomem Cruisem