UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Prawy
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Prawy