UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.

Prawy

Anuluj