UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet gdyby ten sylwester miał się odbyć na siłę to i tak bym "gratulował" inwencji twórczej tym co by się zdecydowali bawić w taką pogodę.
Kkkkk1
Nawet gdyby ten sylwester miał się odbyć na siłę to i tak bym "gratulował" inwencji twórczej tym co by się zdecydowali bawić w taką pogodę.
Kkkkk1