UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet gdyby ten sylwester miał się odbyć na siłę to i tak bym "gratulował" inwencji twórczej tym co by się zdecydowali bawić w taką pogodę.

Kkkkk1

Anuluj