87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@$ - Widać jeździsz skoro polecasz a elektorat PeOwski pracuje w Polsce a nie jeździ do Niemiec. W końcu mamy G20 o czym Batyr z Przydaczem aż się ślinią na pobyt z tej okazji u Trumpa na Florydzie.
(2025.12.30)
Niemal 100 lat po powstaniu majątek jednej z największych polskich mleczarni w Rypinie trafia na sprzedaż. Przetrwała 2wojny ale rządówStyropianu nie dała radyPrzetrwać.
tyle (2025.12.30)
ale sensacja, mnie tak nigdy nie było, dobre dla taniej gawiedzi pfff
(2025.12.30)

info

10  
  1
@Ewa L. - nie bó nie bój, ludzie bedą i tak walić petardami bez wzgledu czy to robi miasto czy nie, wolny rynek, wolna wola, kazdy bedzie od rana już nawala 24 godziny na dobę i fajnie!
(2025.12.30)
Nie będzie niczego
okoniowaty (2025.12.30)

info

3  
  1
@Jawamwojtaniewybierałem - Niektórzy i tak zarobili swoje na dniach chleba.
(2025.12.30)
Przeszlam dziś po Elblągu ponad 15tys kroków, trasa 12 lutego Nowowiejska teatralna, odziezowa, armii krajowej, agrykola, Chrobrego. Chodniki nie posypane, białe uklepane. Co jest z tym miastem? Miesiące temu tez orzez pierwsze dni glowne trasy nie byly posypane.
WstydWstyd (2025.12.30)

info

18  
  2
Psiary i kociary wygrały.
Joanna, (2025.12.30)

info

5  
  9
Bardzo mądra decyzja brawo 👏🏻 szkoda pieniędzy podatników na takie akcje dla chołoty !!!!
President (2025.12.30)

info

13  
  5
@tyle - Niestety osiem lat styropianu pisowskiego zbiera żniwo ale beton pisowski i tak nam wmówi że to wina Tuska. Buahahahaha
(2025.12.30)