A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@$ - Widać jeździsz skoro polecasz a elektorat PeOwski pracuje w Polsce a nie jeździ do Niemiec. W końcu mamy G20 o czym Batyr z Przydaczem aż się ślinią na pobyt z tej okazji u Trumpa na Florydzie.
Niemal 100 lat po powstaniu majątek jednej z największych polskich mleczarni w Rypinie trafia na sprzedaż. Przetrwała 2wojny ale rządówStyropianu nie dała radyPrzetrwać.
ale sensacja, mnie tak nigdy nie było, dobre dla taniej gawiedzi pfff
@Ewa L. - nie bó nie bój, ludzie bedą i tak walić petardami bez wzgledu czy to robi miasto czy nie, wolny rynek, wolna wola, kazdy bedzie od rana już nawala 24 godziny na dobę i fajnie!
Nie będzie niczego
@Jawamwojtaniewybierałem - Niektórzy i tak zarobili swoje na dniach chleba.
Psiary i kociary wygrały.
Bardzo mądra decyzja brawo 👏🏻 szkoda pieniędzy podatników na takie akcje dla chołoty !!!!
@tyle - Niestety osiem lat styropianu pisowskiego zbiera żniwo ale beton pisowski i tak nam wmówi że to wina Tuska. Buahahahaha