UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ewa L. - nie bó nie bój, ludzie bedą i tak walić petardami bez wzgledu czy to robi miasto czy nie, wolny rynek, wolna wola, kazdy bedzie od rana już nawala 24 godziny na dobę i fajnie!
@Ewa L. - nie bó nie bój, ludzie bedą i tak walić petardami bez wzgledu czy to robi miasto czy nie, wolny rynek, wolna wola, kazdy bedzie od rana już nawala 24 godziny na dobę i fajnie!