UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ewa L. - nie bó nie bój, ludzie bedą i tak walić petardami bez wzgledu czy to robi miasto czy nie, wolny rynek, wolna wola, kazdy bedzie od rana już nawala 24 godziny na dobę i fajnie!


Anuluj