UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeszlam dziś po Elblągu ponad 15tys kroków, trasa 12 lutego Nowowiejska teatralna, odziezowa, armii krajowej, agrykola, Chrobrego. Chodniki nie posypane, białe uklepane. Co jest z tym miastem? Miesiące temu tez orzez pierwsze dni glowne trasy nie byly posypane.
WstydWstyd