UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przeszlam dziś po Elblągu ponad 15tys kroków, trasa 12 lutego Nowowiejska teatralna, odziezowa, armii krajowej, agrykola, Chrobrego. Chodniki nie posypane, białe uklepane. Co jest z tym miastem? Miesiące temu tez orzez pierwsze dni glowne trasy nie byly posypane.

WstydWstyd