UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawdę uważacie że nie zwyciężył rozsądek ! Poszlibyśmy w taką wichurę a może już zalane ulice popatrzeć ? Mam wrażenie że i wojna gdyby wybuchła nie sprawiłaby by rozum zwyciężył ? Dzielą nas godziny, może być gorzej ? a jak będzie ok. i pogoda się uspokoić to też będziecie narzekać że za szybko zadecydowano ? Ofiary internetu, czas na prawdziwą naukę, czas na logiczne myślenie u wzajemną pomoc bo jutro może być za późno ? Do siego roku 2026 !!!