UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie to i tak ten sylwester byłby bez szału a okazję do picia można znaleźć sobie codziennie.. także elblongi piją w domu tanią wódkę z biedronki


Anuluj