UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie to i tak ten sylwester byłby bez szału a okazję do picia można znaleźć sobie codziennie.. także elblongi piją w domu tanią wódkę z biedronki
W sumie to i tak ten sylwester byłby bez szału a okazję do picia można znaleźć sobie codziennie.. także elblongi piją w domu tanią wódkę z biedronki