UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Naprawdę uważacie że nie zwyciężył rozsądek ! Poszlibyśmy w taką wichurę a może już zalane ulice popatrzeć ? Mam wrażenie że i wojna gdyby wybuchła nie sprawiłaby by rozum zwyciężył ? Dzielą nas godziny, może być gorzej ? a jak będzie ok. i pogoda się uspokoić to też będziecie narzekać że za szybko zadecydowano ? Ofiary internetu, czas na prawdziwą naukę, czas na logiczne myślenie u wzajemną pomoc bo jutro może być za późno ? Do siego roku 2026 !!!