UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kolejny skandal - a co ci twoi przez 8 lat rządzenia zrobili dla kolei? nawet ostatnio były minister z twojego rządu - od kultury - powiedział że nie wyobraża sobie by pociągi osiągały szybkość 300 km/h i że ludzie będą się bali podróżować przy takich prędkościach, czyż nie tak?

ooo

Anuluj