UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tylko nie PiS w Elblągu - Nie wszyscy korzystają z internetowe, panie od Oskara. Trochę zwykłej życzliwości dla innych.

bra

Anuluj