Wybrany wątek opinii
Generalnie to cały elblag pod dowództwem towarzyszy z KO jest zaniedbany. A ten dworzec to wizytówka miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
45
48
@Kolejny skandal - Przez PiSowców również. Pan Wilk to tylko i raczej swoja kamienicę na przeciwko dworca wyremontował.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@Kolejny skandal - a co ci twoi przez 8 lat rządzenia zrobili dla kolei? nawet ostatnio były minister z twojego rządu - od kultury - powiedział że nie wyobraża sobie by pociągi osiągały szybkość 300 km/h i że ludzie będą się bali podróżować przy takich prędkościach, czyż nie tak?
Do moderacji
Odpowiedz
9
7