UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten dworzec to lata 80 te. Ściśłe centrum od placu Słowiańskiego pod sam sąd to jak jakieś slumsy wyglądają. Dużo do zrobienia w tym mieście, oj dużo. Obrzeża się rozbudowują a w centrum czas zatrzymał się 30 lat temu. Komunikacja temat rzeka, tramwaje 50 letnie oraz rozplanowanie tras zkm to prawdziwy majstersztyk. Z zawady dojechać na np cmentarz Dębica 1h 30 min jazdy autobususem (chyba) wycieczkowym. Szybciej przez bażantarni na piechotę.

Elblazkowo.

Anuluj