UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sztudent vel Oscar - W biletomacie też bym się nie odważył. Jeżdzę daleko czasem i podróże są skomplikowane, rowery, sypialne, proponuje aplikacje. Są niezawodne i sam kreuje podróż bez narzucania przesiadki w 3 minuty.
Slavek