UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego na tym dworcu jest czynna tylko jedna kasa biletowa? I nie mówcie mi że jest biletomat bo kupowanie tam biletów na podróż we dwoje z dwiema przesiadkami to zgroza. Muszą być otwarte trzy normalne kasy i żaden biletomat nie zastąpi człowieka to nie jest kupowanie biletu na tramwaj. A kiedy ukaranie Barnaby za sprzedanie dworca Elbląg Zdrój? Przecież to jawne działanie na szkodę miasta i przyczynienie się do likwidacji kolei nadzalewowej o którą upominają się elblążanie, braniewianie jak i mieszkańcy nadzalewowych miejscowości.

Sztudent vel Oscar